بانکهای مالزی


این فهرست و آدرس سایت های بانک های مالزي بر اساس اطلاعات موجود در سایت بان مرکزی مالزی یا بانک نگارا تهیه شده است.

بانکهای تجاری:

Affin Bank Berhad        www.affinbank.com.my

Alliance Bank Malaysia Berhad www.alliancebank.com.my

AmBank (M) Berhad    www.ambg.com.my

Bangkok Bank Berhad  www.bangkokbank.com.my

Bank of America Malaysia Berhad www.bankamerica.com.my

Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ (Malaysia) Berhad          www.bk.mufg.jp/english/malaysia/index.html

CIMB Bank Berhad       www.cimbbank.com.my

Citibank Berhad           www.citibank.com.my

EON Bank Berhad        www.eonbank.com.my

Hong Leong Bank Berhad www.hlb.com.my

HSBC Bank Malaysia Berhad     www.hsbc.com.my

Malayan  (May Bank ) Banking Berhad  www.maybank2u.com.my

OCBC Bank (Malaysia) Berhad  www.ocbc.com.my

Public Bank Berhad      www.publicbank.com.my

RHB Bank Berhad www.rhb.com.my

Standard Chartered Bank Malaysia Berhad www.standardchartered.com.my

The Bank of Nova Scotia Berhad www.scotiabank.com.my

The Royal Bank of Scotland Berhad       www.abnamromalaysia.com

United Overseas Bank (Malaysia) Berhad. www.uob.com.my

بانکهای اسلامی:

Affin Islamic Bank Berhad www.affinbank.com.my

Al Rajhi Banking & Investment Corporation (Malaysia) Berhad  www.alrajhibank.com.my

AmIslamic Bank Berhad www.amislamicbank.com.my

Asian Finance Bank Berhad www.asianfinancebank.com

Bank Islam Malaysia Berhad     www.bankislam.com.my

Bank Muamalat Malaysia Berhad www.muamalat.com.my

CIMB Islamic Bank Berhad www.commerce-tijari.com

EONCAP Islamic Bank Berhad   www.eoncap-islamicbank.com.my

Hong Leong Islamic Bank Berhad www.hlib.com.my

Kuwait Finance House (Malaysia) Berhad         www.kfh.com.my

RHB Islamic Bank Berhad          www.rhbislamicbank.com.my

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s